GURMAN AWARD 2019

09. Júl. 2019

Pred niekoľkými dňami sme Vás informovali, že ELITE restaurant sa zaradili do prestížneho gastronomického bedekra Gurmán na Slovensku.
Aj preto je nám cťou, že sa s Vami môžeme podeliť o dva ďalšie veľké úspechy.

čítaj viac

Začiatkom marca zvykne rásť v našich lesoch veľmi znamenitá rastlina a to medvedí cesnak. Čo to vlastne medvedí cesnak je a v čom je jeho čaro? Medvedí cesnak spoznáte podľa jeho cesnakovej vône.

čítaj viac

Congress Day 2019

18. Mar. 2019

Poskytnutie a príprava konferenčních priestorov pre firemné stretnutia, konferencie, školenia, či prezentácie pre obchodných partnerov nemusia byť len o zabezpečení sály a cateringu.

čítaj viac

V utorok 12. marca sa v Starom Smokovci udeľovali ceny TREND TOP reštaurácie a hotely 2019.

čítaj viac

Pozývam Vás na výnimočný večer plný nových chutí nášho nového Á la Carte. Degustačné menu si teraz môžete vychutnať aj s párovaným vínom.

čítaj viac

Slnečnice v ELITE

20. Feb. 2019

V dnešnej dobe plnej dokonalosti a perfekcionizmu občas zabúdame, aké je dôležité šíriť okolo seba radosť. Sme pre to radi, že nás navštívili klienti, ktorí si hovoria „Slnečnice“.

čítaj viac

Už po siedmy rok je organizovaný Zimný festival jedla. Je nám veľkou cťou, že do vybraných reštaurácií sme boli zaradení aj my. Pripravili sme si pre Vás jedinečné menu, ktoré si môžete vychutnať len počas festivalu.

čítaj viac

Predstavenie tímu

16. Nov. 2018

Elite nie je len o šéfkuchárovi, ale tvorí ho celý tím reštaurácie. Tak ako je kuchyňa hlavou tak obsluha je krkom, ktorý jej dáva smer. Za Elite stojí celý tím ľudí, ktorí sú tu vždy pre Vás. Pripravení vytvoriť Vám zážitok.

čítaj viac

Príbeh šéfkuchára

13. Nov. 2018

Daniel Marek je nielen šéfkuchár, ale aj spolumajiteľ reštaurácie Elite. Už od svojho útleho detstva vedel, že raz bude kuchárom. Jeho kuchárske cesty viedli zo svojho rodného mesta Dubnice nad Váhom do hlavného mesta - Bratislavy.

čítaj viac