GURMAN AWARD 2019

GURMAN AWARD 2019

Pred niekoľkými dňami sme Vás informovali, že ELITE restaurant sa zaradili do prestížneho gastronomického bedekra Gurmán na Slovensku.


Aj preto je nám cťou, že sa s Vami môžeme podeliť o dva ďalšie veľké úspechy.


Na slávnostnom udeľovaní ocenení GURMAN AWARD 2019 sme sa s ELITE restaurant zaradili medzi 5 najlepších hotelových reštaurácií na Slovensku. Rebríček týchto reštaurácii zostavuje anonymný tím odborných hodnotiteľov Gurmána na Slovensku. Toto ocenenie nás teší o to viac, že sme sa v prvej pätke ocitli v spoločnosti takých prestížnych reštaurácii, akými sú Reštaurácia Sissi - Hotel Lomnica alebo Hotel Kempinski High Tatras, čím potvrdzujeme, že kvalitná gastronómia nie je len záležitosťou veľkých miesť, ale pevne patrí aj do širších regiónov Slovenska.

Naše umiestnenie je výsledkom práce celého tímu ELITE restaurant na čele s jeho šéfkuchárom Danielom Marekom. Rovnako však patrí aj všetkým hosťom našej reštaurácie, ktorí nám každý deň preukazujú svoju priazeň a sú inšpiráciu pre našu prácu.


Neoddeliteľnou súčasťou GURMÁN AWARD je aj vyhlasovanie rebríčka najlepších kuchárov na Slovensku – Kuchár roka. Meno nášho šéfkuchár Daniel Marek sa už pravidelne umiestňuje v jeho popredných priečkach a inak tomu nebolo ani v tomto ročníku. Daniel znova potvrdil svoje kuchárske umenie a vďaka svojej poctivej práci sa zaradil do prvej desiatky ocenených kuchárov.


Aj touto cestou chceme Danielovi zagratulovať k jeho skvelému umiestneniu a v mene celého Tím ELITE mu prajeme veľa ďalších úspechov.

Ikona dátumu pridania

Dátum priadania

09. júl 2019

Ikona autora

Autor

Tím ELITE